Cyfrowa Nomadka

Marzy Ci się praca zdalna z egzotycznych plaż i uroczych kafejek w tętniących życiem metropoliach? Chcesz mieć elastyczność czasu i miejsca pracy? Jeśli tak, to ścieżka Cyfrowej Nomadki jest dla Ciebie!

52: Jak ogarnąć swój domowy budżet? Praktyczne rady!

Ogarnianie swoich finansów osobistych bez budżetu domowego jest jak podróżowanie bez mapy – można, ale po co? Z mapą jest wygodniej, przyjemniej i efektywniej. Dziś zapraszam Was na rozmowę z Beatą Singh, prowadzącą bloga i profil @mojenawierzchu, która jest specjalistką od oszczędzania i tworzenia budżetu dopasowanego do potrzeb i możliwości każdej z nas.

czytaj dalej

51: Jak odnaleźć najlepszą ścieżkę zawodową?

Wciąż nie wiesz jaką drogą zawodową drogą podążać? Czujesz, że Twoja kariera potrzebuje zmiany, ale nie do końca wiesz, jak się za tę zmianę zabrać? W takim razie ten odcinek jest dla Ciebie. Moją gościnią jest Karolina Cwalina – Stępniak, coach, mentorka, współzałożycielka projektu Her Impact, dbającego o kariery kobiet. A porozmawiamy właśnie o tym, jak wybrać idealną ścieżkę zawodową dla siebie

czytaj dalej

Kulisy GMC #6 – najchętniej czytane posty blogowe 2022 roku

Koniec roku to idealny czas na podsumowania. Podobnie jak w poprzednim roku, przygotowałyśmy dla Was zestawienie tych artykułów, które na blogu GMC interesowały Was najbardziej. Czy w tym roku skupiłyście się bardziej na inwestycjach, a może na własnym biznesie? Czy któreś posty, które były hitem 2021 roku, ponownie znalazły się w tym zestawieniu? Odpowiedzi znajdziecie w dzisiejszym artykule!

czytaj dalej

Jak skutecznie negocjować wyższe wynagrodzenie?

Jeśli pracujesz zawodowo, to prawdopodobnie już kiedyś negocjowałaś swoją pensję i pewnie jeszcze wiele razy będziesz prowadzić rozmowy o jej podwyższeniu. Jak to robić skutecznie i jak sprawić, żeby negocjacje płacowe nie były konfrontacją i dużym stresem, lecz żeby były dla Ciebie czymś zupełnie normalnym, a wręcz przyjemnym? Dowiesz się tego z dzisiejszego artykułu!

czytaj dalej

Zapisz się na newsletter i pobierz e-booka o pracy zdalnej!

Chciałabyś pracować zdalnie i podróżować po świecie?

Interesuje Cię życie cyfrowych nomadów? Chcesz wiedzieć jak i gdzie szukać pracy zdalnej i o czym warto pamiętać przy trybie online?

Zastanawiasz się czy praca zdalna jest dla Ciebie i jakie są jej wyzwania?

.