Trzecie urodziny GMC i otwarcie siedziby! Kulisy GMC #11

W sobotę 10.02 odbyło się wyjątkowe spotkanie w centrum Warszawy. Nie tylko obchodziłyśmy trzecią rocznicę utworzenia Girls Money Club we wspaniałym towarzystwie, ale również oficjalnie otworzyłyśmy nową siedzibę GMC. W dzisiejszym artykule dzielimy się podsumowaniem z tego ekscytującego eventu!

GMC rośnie w siłę!

Girls Money Club to społeczność, w której dążymy do osiągnięcia niezależności i wolności finansowej, aby swobodnie realizować nasze cele i poświęcać czas naszym pasjom. W tym roku zespół powiększył się o kolejne osoby.

Core team tworzy Dorota, Ewa i Magda.

Core team GMC

Do tego #dreamteam dołączyły Ania (siostra Doris) oraz Asia!

Team GMC

Asia odpowiada przede wszystkim za wsparcie w treściach graficznych i contentowych, a Ania odpowiada za wszelką organizację – w tym także urodzin GMC!


Urodziny to nie tylko czas celebracji…

ale również moment refleksji nad osiągnięciami, które udało się zrealizować przez trzy lata istnienia Girls Money Club!

Statystyki GMC

Doris poprowadziła krótką prezentację podsumowującą te trzy lata, a #teamGMC został obdarowany jedynymi w swoim rodzaju kurtkami!

core team GMC

Smaku całemu wydarzeniu dodawał pyszny, tematyczny tort oraz różnorodne, zdrowe przekąski.

Boxy stworzone przez Zającowe Boxy – https://www.instagram.com/zajacowe_boxy/


Siedziba GMC oficjalnie otwarta

Podczas urodzin z dumą oprowadzałyśmy wszystkich po naszej siedzibie w centrum Warszawy, w której mieści się oficjalne biuro GMC.

Większość gości była zachwycona tym miejscem tak samo jak my i już wiemy, że zaplanowane warsztaty czy spotkania w tym miejscu będą niepowtarzalne. Nie możemy się ich doczekać!


Girls Money Club, czyli najlepsza społeczność  

Na załączonych zdjęciach możecie zobaczyć uśmiechy, emocje i pełnię dobrej energii, które emanowały z uczestniczek i uczestników tego wyjątkowego spotkania.

Girls Money Club to nie tylko miejsce, gdzie rozmawiamy o pieniądzach: to przede wszystkim ludzie, którzy od lat wspierają nas w różnych działaniach!

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i rozwoju Girls Money Club. Nasza społeczność staje się coraz silniejsza, a liczba niezwykłych kobiet zaangażowanych w projekt wzrasta. Razem tworzymy miejsce, gdzie dyskusje o finansach są otwarte, a wsparcie wzajemne jest priorytetem.

Dziękujemy

Team GMC

Zapisz się na newsletter i pobierz e-booka 50 SPOSOBÓW NA ZARABIANIE!

Marzysz o tym, aby mieć dodatkowe źródło przychodu?

Chcesz zmienić pracę na taką, którą pokochasz i która przyniesie ci satysfakcjonujące zarobki?

A może twoim celem jest własny biznes?

.

Zobacz również:

Invest Cuffs 2024 – nagrody, stoisko, wykłady, czyli girl power w prawdziwym wydaniu! Kulisy GMC #12

Invest Cuffs to coroczne wydarzenie, które gromadzi entuzjastów i entuzjastki ze świata inwestycji. Jest to jedno z największych spotkań w Europie, na którym regularnie pojawia się wielu ekspertów i ekspertek z różnych dziedzin, takich jak akcje, start-upy, kryptowaluty, surowce, waluty, metale szlachetne czy fundusze inwestycyjne. W tym roku obchodziliśmy 10-lecie działalności Invest Cuffs, a my po raz pierwszy zaprezentowałyśmy nasze stoisko oraz miałyśmy całe dwie sale poświęcone edukacji skierowanej przede wszystkim do kobiet. Sprawdźcie, co wydarzyło się podczas tegorocznej edycji!

Czytaj więcej »

Finanse i miłość – jak rozmawiać o pieniądzach, by zbudować silniejszy związek? Zaproś bliską osobę na money date!

Pieniądze są często uznawane za źródło napięć w relacjach, ale mogą być także narzędziem do budowania zaufania oraz wspólnego bezpieczeństwa. Jak rozmawiać z partnerem lub partnerką o pieniądzach? W jaki sposób zorganizować wspólne finanse? W dzisiejszym artykule z okazji Walentynek podzielę się wskazówkami – z perspektywy kobiety-finansistki, w związku małżeńskim z finansistą. 😉

Czytaj więcej »