Jeśli marzy Ci się niezależność i wolność finansowa, to jesteś we właściwym miejscu!

Girls Money Club powstał właśnie po to, aby każda dziewczyna/kobieta miała szansę dążyć do tych celów w otoczeniu wspierającej ją społeczności. Razem raźniej!

Możemy mieć różne sytuacje życiowe, różne charaktery, umiejętności lub zasoby – ale niezależnie od nich, każda z nas na drodze do bezpieczeństwa, niezależności i wolności finansowej powinna pracować nad trzema obszarami:
– mądrym zarządzaniem swoimi pieniędzmi;
– rozwojem kariery w kierunku większej elastyczności;
– tworzeniem dodatkowych źródeł przychodów.

I dlatego w Girls Money Club znajdziesz trzy ścieżki, dzięki którym będziesz mogła rozwijać się w każdym z tych obszarów: ścieżkę Inwestorki, ścieżkę Cyfrowej Nomadki oraz ścieżkę Przedsiębiorczyni. Możesz je realizować osobno albo naraz – jak Ci wygodniej.

Przeczytaj więcej o każdej z tych ścieżek i wybierz tę, która obecnie interesuje Cię najbardziej!

Inwestorka

Ta ścieżka jest dla Ciebie, jeśli marzysz o tym, aby mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi – niezależnie od tego, czy na razie masz długi czy masz spore oszczędności na koncie, z którymi nie wiesz, co zrobić.

W tej ścieżce znajdziesz tematy dotyczące:

Dzięki ścieżce Inwestorki w końcu pieniądze przestaną być dla Ciebie tematem tabu. Nauczysz się ogarniać swój budżet oraz mądrze zarządzać swoimi oszczędnościami w każdych warunkach. Zrozumiesz mechanizmy działania rynku finansowego, pozbędziesz się negatywnych przekonań na temat pieniędzy i nabierzesz pewności siebie!

Cyfrowa Nomadka

Marzy Ci się praca zdalna z egzotycznych plaż i uroczych kafejek w tętniących życiem metropoliach? Chcesz mieć elastyczność czasu i miejsca pracy? Jeśli tak, to ścieżka Cyfrowej Nomadki jest dla Ciebie!

W tej ścieżce znajdziesz tematy dotyczące:

Ścieżka Cyfrowej Nomadki wyposaży Cię w narzędzia, dzięki którym będziesz skuteczniej szukać pracy swoich marzeń: takiej, która da Ci nie tylko pieniądze, ale także jakże cenną elastyczność. Nauczysz się lepiej negocjować, produktywnie pracować oraz rozwijać umiejętności, które przydają się w świecie online. Dowiesz się także, jak w praktyce zorganizować workation z wymarzonego miejsca na świecie.

Przedsiębiorczyni

Ta ścieżka jest dla Ciebie, jeśli marzysz o stworzeniu dodatkowego źródła przychodu – lub kilku źródeł przychodów – jako dodatku do etatu lub całkowicie oddzielnego, wymarzonego własnego biznesu.

W tej ścieżce znajdziesz tematy dotyczące:

Ścieżka Przedsiębiorczyni to Twoja pomoc w skutecznym zarabianiu pieniędzy – na różne sposoby. Dzięki niej, nauczysz się tworzyć przemyślane biznesy, dopasowane do Twojego charakteru i umiejętności. A co najważniejsze, nauczysz się budować od zera skalowalne produkty, które uwolnią Twój cenny czas.