Dlaczego self-publishing jest dla każdego – infografika

Napisanie ebooka to jeden z najpopularniejszych i najprostszych w realizacji sposobów na wypracowanie dodatkowego dochodu. Self-publishing naprawdę jest dla każdego! Oto, co warto wiedzieć, gdy chcesz wydać własnego ebooka.

Self-publishing jest bardziej przystępny i powszechny niż wielu osobom się wydaje. Napisanie e-booka to w końcu jeden z najpopularniejszych i najprostszych w realizacji sposobów na wypracowanie dodatkowego dochodu. (O tej i wielu różnych innych możliwościach zarabiania w internecie, napisałam więcej w tym poście.) Jeśli chodzi Ci po głowie napisanie e-booka, ale wciąż nie jesteś pewna, czy self-publishing jest w ogóle dla Ciebie i czy podołasz temu zadaniu, to koniecznie przeczytaj poniższe zasady. Sądzę, że rozwieją Twoje wątpliwości 🙂

Oto one:

  • Każda z nas ma doświadczenia, którymi może się podzielić.
  • Nie zakładaj z góry, że Twój wymarzony temat e-booka jest błahy albo niepraktyczny.
  • Nie pisz e-booka tylko dla pieniędzy albo większej rozpoznawalności – ale przede wszystkim wybierz temat, który lubisz.
  • Nie zapominaj o porządnym przygotowaniu.
  • Pamiętaj, że nie wszystko musisz robić sama.
  • Nie musisz mieć wielkiego budżetu – a wręcz nie musisz mieć go wcale!
  • Raz wydany ebook może na siebie zarabiać przez lata.

Więcej na ten temat piszę w poniższej infografice!

Self-publishing – co warto wiedzieć

Jak napisać ebooka infografika

PS. Prawdopodobnie najbardziej znanym case study w zakresie wydawania własnej książki jest historia Michała Szafrańskiego i jego “Finansowego Ninja”.

Z kolei ja i Ewa z #teamGMC opisałyśmy swoje doświadczenia w tych postach: Chodzi Ci po głowie napisanie własnej książki? oraz Jak zarabiać na pisaniu? 

Zapisz się na newsletter i pobierz e-booka 50 SPOSOBÓW NA ZARABIANIE!

Marzysz o tym, aby mieć dodatkowe źródło przychodu?

Chcesz zmienić pracę na taką, którą pokochasz i która przyniesie ci satysfakcjonujące zarobki?

A może twoim celem jest własny biznes?

.

Zobacz również:

Invest Cuffs 2024 – nagrody, stoisko, wykłady, czyli girl power w prawdziwym wydaniu! Kulisy GMC #12

Invest Cuffs to coroczne wydarzenie, które gromadzi entuzjastów i entuzjastki ze świata inwestycji. Jest to jedno z największych spotkań w Europie, na którym regularnie pojawia się wielu ekspertów i ekspertek z różnych dziedzin, takich jak akcje, start-upy, kryptowaluty, surowce, waluty, metale szlachetne czy fundusze inwestycyjne. W tym roku obchodziliśmy 10-lecie działalności Invest Cuffs, a my po raz pierwszy zaprezentowałyśmy nasze stoisko oraz miałyśmy całe dwie sale poświęcone edukacji skierowanej przede wszystkim do kobiet. Sprawdźcie, co wydarzyło się podczas tegorocznej edycji!

Czytaj więcej »

Trzecie urodziny GMC i otwarcie siedziby! Kulisy GMC #11

W sobotę 10.02 odbyło się wyjątkowe spotkanie w centrum Warszawy. Nie tylko obchodziłyśmy trzecią rocznicę utworzenia Girls Money Club we wspaniałym towarzystwie, ale również oficjalnie otworzyłyśmy nową siedzibę GMC. W dzisiejszym artykule dzielimy się podsumowaniem z tego ekscytującego eventu!

Czytaj więcej »

Finanse i miłość – jak rozmawiać o pieniądzach, by zbudować silniejszy związek? Zaproś bliską osobę na money date!

Pieniądze są często uznawane za źródło napięć w relacjach, ale mogą być także narzędziem do budowania zaufania oraz wspólnego bezpieczeństwa. Jak rozmawiać z partnerem lub partnerką o pieniądzach? W jaki sposób zorganizować wspólne finanse? W dzisiejszym artykule z okazji Walentynek podzielę się wskazówkami – z perspektywy kobiety-finansistki, w związku małżeńskim z finansistą. 😉

Czytaj więcej »