Invest Cuffs 2023 i wielki sukces Girls Money Club! Kulisy GMC #9

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające ludzi ze świata inwestycyjnego. Jest to jedno z największych wydarzeń w Europie. Co roku pojawia się na nim mnóstwo ekspertów od różnych aktywów – akcji, kryptowalut, surowców, walut, metali szlachetnych czy funduszy inwestycyjnych. Zobacz, co działo się w tym roku!

Wykłady, targi i networking

Agenda Invest Cuffsów za każdym razem jest wypchana po brzegi merytorycznymi prelekcjami ekspertów. Doris brała udział w debacie na temat przyszłości surowców jako jedyna kobieta wśród gości i poradziła sobie – jak zwykle – znakomicie, dzieląc się swoimi wnikliwymi przemyśleniami. I choć zdecydowanie warto czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych inwestorów, po raz kolejny przekonałyśmy się, że największą wartością takich wydarzeń pozostaje networking!Przed strefą VIP co chwilę wpadałyśmy na znakomitych ekspertów i ekspertki rynków finansowych i nawet udało się złapać wspólne zdjęcie. 😉

Oczywiście nie zabrakło też czasu na networking z klubowiczkami Girls Money Club! Żałujemy, że nie porozmawiałyśmy dłużej, ale zadbamy o to, by okazji na takie spotkania było jeszcze więcej. Wspaniale było Was zobaczyć na żywo – znów mamy ogromnego kopa motywacji do działania!To była pierwsza edycja Invest Cuffs, na której widziałyśmy tyle kobiet – nie tylko jako uczestniczek, ale także prelegentek. Drugi rok znalazło się miejsce dla Strefy Finanse Kobiet. Wspaniale widzieć Wasz rozwój i rosnącą popularność tego typu wydarzeń także w kobiecym środowisku. Wspólnymi siłami udowodniłyśmy, że kobiety to ogromna siła na rynku kapitałowym, która rośnie w zastraszającym tempie!


Nagroda dla Girls Money Club

Dowodem na popularność ruchu kobiet w świecie finansów była nagroda dla Girls Money Club w kategorii „Inicjatywa edukacyjna 2022”. Nasza pierwsza nominacja, którą dzięki Waszym głosom wygrałyśmy! Konkurencja była naprawdę duża (konkurowałyśmy z samym GPW), więc tym bardziej była to dla nas ogromna radość.Na scenie pojawiły się łzy wzruszenia, jesteśmy niezwykle wdzięczne za naszą niesamowitą społeczność, która tak głośno dała o sobie znać w tym roku! Dzięki Waszym głosom, nawet jeśli ktoś dotychczas nie słyszał o naszej inicjatywie, teraz już na pewno nie przejdzie obojętnie obok Girls Money Club. 😉 A my cały czas nie zwalniamy tempa i szykujemy dla Was jeszcze więcej ciekawych rzeczy! Mamy też nadzieję, że w przyszłym roku pojawi się więcej nominacji i nagród – w końcu np. cała kategoria „Influcencer roku” była zdominowana tylko przez mężczyzn. W przyszłej edycji trzeba to zmienić. :D😁

Dodatkowo, dzięki Waszemu zaangażowaniu Doris zdobyła drugie miejsce w kategorii „Analityk Roku 2022”. To bardzo ważne wyróżnienie, biorąc pod uwagę, że była jedyną kobietą w tym zestawieniu. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za głosy i zapraszamy w przyszłym roku do Krakowa!Warsztaty GMC w Strefie Finansów Kobiet

Następnego dnia euforia po odebraniu nagrody wciąż nas nie opuszczała, więc pokłady energii wykorzystałyśmy podczas najdłuższego bloku edukacyjnego na tegorocznych Invest Cuffsach – warsztatach GMC!

Zależało nam na tym, by podczas tych 4-godzinnych (łącznie z krótką przerwą) warsztatów nie zanudzać Was teoretycznymi podstawami, ale skupić się na praktycznych wskazówkach. Chciałyśmy, by każda dziewczyna po zakończeniu naszego wystąpienia czuła, że ma podstawy do działania zgodnie ze swoją sytuacją ekonomiczną.

Przygotowując się do warsztatów, poprosiłyśmy Was o anonimowe wypełnienie ankiety oraz opisanie wyzwań, które stoją na Waszej finansowej drodze.

Dostałyśmy 168 zgłoszeń, a niektóre z Waszych historii naprawdę chwytały za serce. Wybór nie był prosty, ale skrupulatnie wczytywałyśmy się w najdłuższe opisy, spośród których zdecydowałyśmy się na omówienie najbardziej uniwersalnych historii, w których większość z Was mogła odnaleźć siebie.Nasze wystąpienie było wyjątkowe – zrezygnowałyśmy z wykładowej formy i oddałyśmy głos Wam. Po przedstawieniu anonimowej historii pytałyśmy Was, jakie kroki należy podjąć w danej sytuacji. Pomysłów było mnóstwo! Zachwyciłyście (i zachwyciliście – ponieważ nawet nieliczna część panów zabrała głos 😉) swoimi alternatywnymi rozwiązaniami. Weryfikowałyśmy Wasze przemyślenia z naszą propozycją planu finansowego i, jak się okazało, nie tylko wszystkie były trafione, ale padło kilka dodatkowych, ciekawych zaleceń dla konkretnych sytuacji.Sala do samego końca była wypełniona po brzegi – ponad 200 osób przez prawie 4 godziny! Znalazła się też chwila na sesję pytań i odpowiedzi, którą później kontynuowałyśmy nieformalnie w kuluarach i przy drineczku w Forum. 😊


Podsumowanie

Konferencja Expo Invest Cuffs 2023 była dla nas wyjątkowa pod wieloma względami – była to pierwsza nominacja dla Girls Money Club i od razu zdobyłyśmy pierwsze miejsce! Pierwsze praktyczne warsztaty dla kobiet, na których przerabialiśmy Wasze sytuacje finansowe i pierwsza edycja, na której było tak dużo kobiet prelegentek i uczestniczek. Cieszymy się, że część z Was przeżyła to z nami.

W najbliższym czasie łapiemy oddech i planujemy kolejne działania. Wraz z nadejściem lata powrócą stacjonarne spotkania, które były hitem w zeszłym roku, jednocześnie łącząc je z masą edukacyjnych treści, które przybliżą Wam jeszcze bardziej tematy inwestycji i przedsiębiorczości.

Ja nie mogę się już doczekać! Niezależnie od pory roku, z GMC jest zawsze gorąco. 😉

Zapisz się na newsletter i pobierz e-booka 50 SPOSOBÓW NA ZARABIANIE!

Marzysz o tym, aby mieć dodatkowe źródło przychodu?

Chcesz zmienić pracę na taką, którą pokochasz i która przyniesie ci satysfakcjonujące zarobki?

A może twoim celem jest własny biznes?

.

Zobacz również:

Invest Cuffs 2024 – nagrody, stoisko, wykłady, czyli girl power w prawdziwym wydaniu! Kulisy GMC #12

Invest Cuffs to coroczne wydarzenie, które gromadzi entuzjastów i entuzjastki ze świata inwestycji. Jest to jedno z największych spotkań w Europie, na którym regularnie pojawia się wielu ekspertów i ekspertek z różnych dziedzin, takich jak akcje, start-upy, kryptowaluty, surowce, waluty, metale szlachetne czy fundusze inwestycyjne. W tym roku obchodziliśmy 10-lecie działalności Invest Cuffs, a my po raz pierwszy zaprezentowałyśmy nasze stoisko oraz miałyśmy całe dwie sale poświęcone edukacji skierowanej przede wszystkim do kobiet. Sprawdźcie, co wydarzyło się podczas tegorocznej edycji!

Czytaj więcej »

Trzecie urodziny GMC i otwarcie siedziby! Kulisy GMC #11

W sobotę 10.02 odbyło się wyjątkowe spotkanie w centrum Warszawy. Nie tylko obchodziłyśmy trzecią rocznicę utworzenia Girls Money Club we wspaniałym towarzystwie, ale również oficjalnie otworzyłyśmy nową siedzibę GMC. W dzisiejszym artykule dzielimy się podsumowaniem z tego ekscytującego eventu!

Czytaj więcej »

Finanse i miłość – jak rozmawiać o pieniądzach, by zbudować silniejszy związek? Zaproś bliską osobę na money date!

Pieniądze są często uznawane za źródło napięć w relacjach, ale mogą być także narzędziem do budowania zaufania oraz wspólnego bezpieczeństwa. Jak rozmawiać z partnerem lub partnerką o pieniądzach? W jaki sposób zorganizować wspólne finanse? W dzisiejszym artykule z okazji Walentynek podzielę się wskazówkami – z perspektywy kobiety-finansistki, w związku małżeńskim z finansistą. 😉

Czytaj więcej »