Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś „TAK”, to wyzwanie jest dla Ciebie!

Przez 7 dni będziemy udostępniać edukacyjne treści, dzięki którym blockchain przestanie być dla Ciebie tajemnicą! Codziennie pojawi się krótki filmik wraz z notatką, gdzie od podstaw wyjaśnimy poszczególne tematy związane z nowoczesnym inwestowaniem. 

Wyzwanie jest zupełnie darmowe, ale wartościowa wiedza to nie wszystko, co dla Ciebie przygotowałyśmy. Na koniec wyłonimy 3 uczestniczki wyzwania, które pojadą z nami na jedną z większych konferencji blockchainowych w Berlinie! Brzmi super, prawda?

Zadanie konkursowe otrzymasz w mailu oraz zostanie udostępnione na naszych social-mediach, dlatego nie zwlekaj i dołącz do grona dziewczyn, które chcą rozwinąć swoją wiedzę w nowych technologiach!

CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁYŚMY?

Dzień 1. Temat: Inwestowanie w innowacje

Zaczniemy od omówienia branż, które są przyszłościowe. Omówimy nadchodzące trendy oraz jakie są możliwości inwestowania.

Dzień 2. Temat: Od czego zacząć inwestowanie w innowacje?

Poznasz możliwe strategie inwestycyjne i sprawdzisz, jak dopasować je do siebie. Odkryjesz giełdy dla początkujących i nie tylko, a także przejrzymy źródła wiedzy z zakresu nowoczesnych inwestycji

Dzień 3. Temat: Nie taki blockchain straszny

Omówimy podstawy blockchaina, w jakich dziedzinach jest używany i gdzie może być wykorzystywany w przyszłości.