Końcoworoczne podsumowania i noworoczne postanowienia brzmią jak zdarta płyta – ale mogą zdziałać cuda, jeśli się zabierzemy za nie w mniej oklepany sposób

JAK TO ZROBIĆ?

Już od 2 stycznia 2023 przez 24 dni, będziesz otrzymywać materiały pdf i nagrania dotyczące podsumowania i planowania konkretnego obszaru życia wraz z ćwiczeniami do samodzielnego wykonania. 

ALE TO NIE WSZYSTKO!

W trakcie wyzwania odbędą się live z ekspertkami oraz ekspertami od konkretnych obszarów.

Chyba nie chcesz tego przegapić?

W trakcie wyzwania odbędą się live z ekspertkami oraz ekspertami od konkretnych obszarów.

Chyba nie chcesz tego przegapić?

7 różnych obszarów życia

karty pracy

nagrania od Doris

wywiady

... i nieocenione wsparcie, aby zacząć Nowy Rok z przytupem, wspólnie motywując się do działania

A WIĘC NIE CZEKAJ – DOŁĄCZ DO WYZWANIA, ZAINSPIRUJ SIĘ, POZNAJ NOWE MOŻLIWOŚCI I BAW SIĘ ŚWIETNIE!

CZY WARTO DOŁĄCZYĆ DO WYZWANIA?

o jakich 7 obszarach mowa?

KARIERA

Refleksja na temat swojego obecnego punktu w karierze. Czy podoba Ci się miejsce, w którym jesteś? Czy lubisz swoją pracę, idziesz do niej z radością – czy wręcz przeciwnie, czujesz się wyczerpana psychicznie po każdym tygodniu? Aktualne stanowisko daje Ci finansową satysfakcję i możliwość odpoczynku? Pokażemy Ci, jak stawiać sobie odpowiednie pytania i wyrwać się z szablonu społecznych oczekiwań.

FINANSE OSOBISTE

W następnej kolejności będzie refleksja nad sytuacją finansową. Zaplanujemy tę sferę, by przynosiła ona radość i wolność, a nie stres czy zmartwienia.

ZDROWIE

W codziennym biegu łatwo o nim zapomnieć. Stan naszego zdrowia wpływa na wszystkie działania, jakich się podejmujemy. Ciało to nasz dom, a im bardziej o nie zadbamy - tym dłużej będzie nas wspierać w realizowaniu celów. Zdrowe jedzenie, odpowiednia ilość snu, ćwiczenia fizyczne… jak się za to zabrać? Omówimy to wszystko na wyzwaniu!

PSYCHIKA I EMOCJE

Zdrowy umysł = zdrowie ciało. Coraz więcej mówimy o tym, że zdrowie psychiczne jest tak samo istotne jak fizyczne. I słusznie! Świadome regulowanie emocji i autorefleksja mogą przynieść niesamowite efekty, nie tylko w zarządzaniu swoimi finansami.

RELACJE

Dobre życie to w dużej mierze dobre relacje. Często w tym obszarze lubimy komplikować sprawy, które powinny być proste. Dbanie o więzi nie jest prostą sprawą, ponieważ może wywołać wiele skrajnych emocji. Czasem to sprzyjające nam otoczenie trzeba sobie wywalczyć. Ale nawet jeśli masz wspaniałe osoby wokół siebie - ten dzień będzie bardzo ciekawy i efektywny!

ENERGIA I PRODUKTYWNOŚĆ

Przejęcie kontroli nad swoim czasem i energią jest kluczowe dla naszego dobrego samopoczucia na co dzień. O co chodzi w tym obszarze życia? O optymalizację codzienności, o jak najlepsze dopasowanie swoich zajęć do zmieniającego się w ciągu dnia poziomu energii, o usuwanie zbędnych czynności, które kradną nam cenne chwile… ale też o świadome nic nierobienie! Dokładnie przyjrzysz się temu, jak spędzasz przeciętny dzień. Ten obszar jest bardzo indywidualny – więc tym bardziej każda z nas powinna się nim zająć po swojemu.

PASJE I HOBBY

Ostatniego dnia naszego wyzwania zajmiemy się odgrzebywaniem marzeń, które tkwią w Tobie od dawna. Chcesz nauczyć się hiszpańskiego? W końcu zagrać utwór Chopina na pianinie? Nauczyć się zaparzania kawy jak profesjonalny barista? Wyruszyć w podróż dookoła świata? Marzenia zamienimy w plan, który będziesz realizować samodzielnie!

Być może nigdy nie robiłaś podsumowań, bo nie były Ci potrzebne. Albo je robiłaś, ale z ograniczonej perspektywy – biorąc pod uwagę nieliczne aspekty Twojego życia. A może z dotychczasowych planów nic nie wyszło, bo po prostu nie dopasowałaś ich do swoich prawdziwych potrzeb.

Jeśli tak, to koniecznie dołącz do naszego wyzwania – pozwól się zainspirować, odkryj nowe możliwości, i baw się dobrze, dążąc do spełnienia swoich marzeń! A poza tym, co masz do stracenia? 😉

A być może jesteś osobą, która zawsze robi noworoczne postanowienia i to bardzo lubi. Jeśli tak, to też do nas dołącz, dziel się spostrzeżeniami, zainspirujmy się nawzajem! Poznawanie perspektywy innych osób może być bardzo cenne.

Niech to wyzwanie będzie czasem dla Ciebie.

Niech będzie okazją do tego, abyś o siebie zadbała, abyś odważyła się na więcej niż dotychczas, a tym samym – abyś nabrała pewności siebie i poczuła większą sprawczość.

To wyzwanie bez oceniania, bez rozpamiętywania przeszłości – za to z konkretnymi działaniami i dużą dawką motywacji, dziewczyńskiej energii i dobrego samopoczucia.

START WYZWANIA

2 STYCZNIA 2023

Wpisz swój adres mailowy i zapisz się na bezpłatne wyzwanie!

.