Jesteście zainteresowane ścieżką kariery, w której nie ma granicy zarobków? Elastyczna kariera, dzięki której możecie pracować zdalnie i przy okazji być na bieżąco ze światem finansów? Chcecie dowiedzieć się więcej podczas networkingu w centrum Warszawy?

Trading to strategia inwestycyjna, która polega na zawieraniu krótkoterminowych transakcji na rynku i zarabianiu na wahaniach cen. 

Możemy handlować na akcjach, kontraktach terminowych, opcjach… a
także kryptowalutach!

Już 21 października 2022 o godzinie 18:30 odbędą się warsztaty stacjonarne w budynku Varso Place. We współpracy z KTG Global spotkamy się w biurze tradingowym, by poznać tajniki tego zawodu od specjalistów (i specjalistek) w branży.

Dowiemy się nieco więcej o tradingu (nie tylko na rynku kryptowalut), o tym, dlaczego kobiety mają lepsze predyspozycje do tej strategii inwestycyjnej i jakie cechy powinna mieć traderka, by odnieść sukces na rynku. I na koniec najlepsza część: czyli networking z Doris, Ewą i Wami!

Wydarzenie będzie transmitowane w grupie na Facebooku – Girls Money Club [praca zdalna | inwestowanie od podstaw], więc jeśli jeszcze Was tam
nie ma to koniecznie wbijajcie!

A jeśli macie możliwość dołączenia do nas w Varso to koniecznie zapisujcie się już teraz, ponieważ liczba miejsc jest mocno ograniczona! 

Udział w warsztatach stacjonarnych kosztuje 29zł.

Dzięki i do zobaczenia już wkrótce!