inwestorka

Ta ścieżka jest dla Ciebie, jeśli marzysz o tym, aby mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi – niezależnie od tego, czy na razie masz długi czy masz spore oszczędności na koncie, z którymi nie wiesz, co zrobić.

wykres inwestowanie w etf

Jak zacząć inwestować w fundusze ETF?

Chciałabyś, by pieniądze pracowały dla Ciebie, ale nie jesteś pewna jak rozpocząć przygodę z inwestowaniem? Fundusze ETF brzmią dość tajemniczo i nie wiesz co zrobić, by je zakupić? Rozpocznij drogę w kierunku niezależności finansowej i budowania kapitału, poznając podstawy inwestowania w ETF-y!

Fundusze ETF to bardzo dobry początek do budowania inwestycji długoterminowych. Są łatwo dostępne, intuicyjne i relatywnie tanie. To idealna opcja dla kobiet, które nigdy nie inwestowały, ale także dla bardziej doświadczonych inwestorek. Poniżej przeczytasz, jakie masz możliwości zakupu funduszy ETF i które są najbardziej korzystne dla Ciebie.

czytaj dalej

Czy Metaverse to przyszłość Internetu?

Wirtualny wszechświat, w którym możesz być kim chcesz bez ruszania się z fotela? Przestrzeń bez granic, gdzie spotykasz się ze swoimi partnerami biznesowymi i współpracownikami, by następnie wyjść na koncert z przyjaciółmi, a to wszystko w zasięgu Twoich czterech ścian? Czy Metaverse odmieni nasze postrzeganie i doświadczanie Internetu? A może to chwilowy trend, który nie ma prawa bytu? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule!

czytaj dalej
Mity o finansach w które nie warto wierzyć

10 finansowych mitów, w które nie warto wierzyć

Niewiele rzeczy budzi tyle emocji jak pieniądze. A przecież pieniądze z natury nie są ani dobre, ani złe – są narzędziem, które może być naszą drogą do sukcesu lub zguby. Nie da się jednak ukryć, że jest to gorący temat, dlatego wokół finansów powstało mnóstwo kłamstw i mitów. W dzisiejszym artykule postaram się je rozwiać i przekonać Cię, że w kwestii finansów warto ufać swojej wiedzy i rozsądkowi!

czytaj dalej

28: 3 ścieżki rozwoju, które zmienią Twoje życie

Życie jest krótkie, a możliwości robienia w nim fajnych rzeczy jest całe mnóstwo. Dlatego w dzisiejszym odcinku podcastu postaram się zaprezentować wam 3 ścieżki rozwoju, które moim zdanie w życiu każdej kobiety potrafią wprowadzić wiele dobrego, a przede wszystkim więcej spokoju i radości. Opowiem o 3 ścieżkach w których warto się rozwijać, żeby mieć większą kontrolę i satysfakcję z życia. Dzięki nim poczujemy, że życie nie wymyka nam się z rąk tylko, że faktycznie dążymy do swoich celów i do tego co jest dla nas osobiście najważniejsze

czytaj dalej

27: Najważniejsze finansowe decyzje każdej kobiety

Pieniądze nie mają płci, ale dane pokazują, ze kobiety zarządzają nimi inaczej niż mężczyźni. Dzisiaj zapraszam was na wywiad z Izabelą Lewandowską, doktorem nauk ekonomicznych, która prowadzi na Instagramie bardzo popularny profil @finansekobiet. Odbyłyśmy bardzo ciekawą rozmowę o tym, jakie są najważniejsze decyzje każdej kobiety pod kątem finansowym.

czytaj dalej

Zapisz się na newsletter i pobierz e-booka Pytania i odpowiedzi początkującej inwestorki!

Każda z nas była na początku swojej inwestycyjnej drogi i wiemy, jakie pytania mogą zaprzątać Twoją głowę!

Odpowiedzi na najpopularniejsze z nich zebrałyśmy w tym e-booku!

Dowiesz się z niego m.in.

  • czy inwestowanie jest ryzykowne,
  • co robić, gdy boisz się inwestować,
  • czym jest zarządzanie ryzykiem,
  • czy potrzebujesz dużo kapitału na start swojej przygody z inwestowaniem,
  • od czego najlepiej zacząć,
  • jak ważne są emocje,
  • czy inwestowanie zajmuje dużo czasu…

i znajdziesz odpowiedzi na inne, niezwykle ważne pytania!

.